Titulli Ardiana Dili x Fatbardh Azemi - Boll e mire synin si rrush
Ndëgjuar 884
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Ardiana Dili x Fatbardh Azemi - Boll e mire synin si rrush - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store