Titulli Bedri x Elez Hajzeri - Ekrem Dili
Ndëgjuar 187
Shkarkuar 9
Pëlqyer 0
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

Bedri x Elez Hajzeri - Ekrem Dili - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store