Titulli Altin Hajzeri - Ndarja Jone COVER
Ndëgjuar 870
Shkarkuar 43
Pëlqyer 1
Publikuar 08/03/2023

Texti i këngës

Altin Hajzeri - Ndarja Jone COVER - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store