Titulli Isuf Rashiti x Mehmet Hyseni x Lumnije Lushaj x Bedri Elez Hajzeri - Kolazh
Ndëgjuar 236
Shkarkuar 23
Pëlqyer 0
Publikuar 01/05/2023

Texti i këngës

Isuf Rashiti x Mehmet Hyseni x Lumnije Lushaj x Bedri Elez Hajzeri - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store