Titulli Remzije Osmani Mleqani x Motrat Mustafa - Kenge folklorike te vjetra Kolazh
Ndëgjuar 2,456
Shkarkuar 204
Pëlqyer 13
Publikuar 01/05/2023

Texti i këngës

Remzije Osmani Mleqani x Motrat Mustafa - Kenge folklorike te vjetra Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store