Titulli Fiqiri Teta - Kenge kushtuar Ali Uka
Ndëgjuar 212
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 27/04/2023

Texti i këngës

Fiqiri Teta - Kenge kushtuar Ali Uka - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store