Titulli Xheta - Kenge patriotike
Ndëgjuar 1,807
Shkarkuar 156
Pëlqyer 3
Publikuar 19/03/2023

Texti i këngës

Xheta - Kenge patriotike - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store