Titulli Fiqiri Teta - Kenge kushtuar Rruzhdi Tasha
Ndëgjuar 530
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Fiqiri Teta - Kenge kushtuar Rruzhdi Tasha - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store