Titulli Shkurte Fejza x Naxhije Fejza x Gresa Behluli - Kenge Dasmash
Ndëgjuar 1,327
Shkarkuar 85
Pëlqyer 5
Publikuar 02/04/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Naxhije Fejza x Gresa Behluli - Kenge Dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store