Titulli Naxhije Bytyqi x Isa Alitaj - Jeta e gurbetit
Ndëgjuar 1,330
Shkarkuar 131
Pëlqyer 7
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Naxhije Bytyqi x Isa Alitaj - Jeta e gurbetit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store