Titulli Enis Bytyqi x GESKO - Vaj
Ndëgjuar 982
Shkarkuar 107
Pëlqyer 4
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Enis Bytyqi x GESKO - Vaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store