Titulli Naxhije Bytyqi x Beqa - Me Dy Ftyra
Ndëgjuar 1,204
Shkarkuar 112
Pëlqyer 4
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

Naxhije Bytyqi x Beqa - Me Dy Ftyra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store