Titulli Getinjo - Sa ftyra
Ndëgjuar 1,104
Shkarkuar 151
Pëlqyer 18
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Getinjo - Sa ftyra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store