Titulli Getinjo x Ana Kabashi - JE E VETMJA DASHURI
Ndëgjuar 1,286
Shkarkuar 66
Pëlqyer 7
Publikuar 12/01/2023

Texti i këngës

Getinjo x Ana Kabashi - JE E VETMJA DASHURI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store