Titulli Mozzik x Getinjo - Broski
Ndëgjuar 172
Shkarkuar 16
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mozzik x Getinjo - Broski - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store