Titulli Mozzik x Elvana Gjata - Ska
Ndëgjuar 2,082
Shkarkuar 248
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mozzik x Elvana Gjata - Ska - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store