Titulli Mozzik x Geasy - Shtrejt
Ndëgjuar 3,305
Shkarkuar 708
Pëlqyer 23
Publikuar 06/05/2023

Texti i këngës
[Verse 1: Mozzik]
Oh, yeah, oh
Ziki, Geasy, ça karin po boni kot? (woo)
Na s’jem baba, s’mujna me pas fmij t’dobt (nah)
Qe sa vjet kerrkush sun e la kile (oyy)
Jeni plak, ikni n’baj, nona Naile
Kerrin e kom pas me plin, ika n’Berlin
Shkoj ta marr nji pllak qe thirret platin (oyy)
Une s’knoj ku t’dush se kam shtrejt cmim (money)
Nuk ka zbritje per ty se nuk t’kom kusheri (yoo)
Kurvat n’qaf i thirrmi holka (woo)
Nese jane kengetare, i qi me nota (aha)
Mani distance, mos ma prekni temen
Si me kon tetovar, vij jau kalli zejmren
Me ni turkqelike, po ma bon Nasilsin (yoo)
Muj neser mos mi fol, mos me pas interesim (oyy)
Sa kesh ni takim, m’thirren per nje investim
Sa here qe ka nevoje, kthehem per intervenim (boy)

[Chorus: Mozzik]
A-a e din se jam i shtrejt zemer
A-a e din qe me neve bon emën
A- e din qe une t’boj temën
Qyshdo qe jem, si na kërrkush se bon
A-a e din qe jam i shtrejt zemer
A-a e din qe me neve bon emën
A-a e din qe une t’boj temën
Qyshdo qe jem, si na kërrkush se bon
You might also like
16 Bars
Noizy
ANNA
RAF Camora
Mashallah
Tayna & Buta
[Verse 2: Ghetto Geasy]
Nuk shkruj mo rima naten
Po flej n’dyshek 10k
As se percjell estraden, se ku e kom lon e gjej
Paska ec e kthej, paska ngec e lej (lej)
Nese dikun jane shume lek, une menihere i nxej
Jom kon djal haram e jam bo burre tamam
Mos ma bo follow se nuk jam aktiv n’instagram
Une s’luj qoke Rihanna, ram pam pam
Une kur ta kercas, ta kercas jaran
Ju kom majt krejtve, si Tarzani çiten
Kur jeni kon pa energji, jau kam dhez driten
Mbreti xhungles, baba
Mbreti Prishtines, Tiranes
Nese nuk um njeh mu, vete nanen e nanes
Ai qe ju ka msu qysh mu sill
E ju ka msu qysh mu vesh
Qysh nje femen me desh
E qysh cash-it mi kesh
Si perfundim ktu nuk ka njerez t’vertete
Po shtyhen me i kallxu kush o rrensi ma i sinqerte

[Chorus: Mozzik]
A-a e din se jam i shtrejt zemer
A-a e din qe me neve bon emën
A- e din qe une t’boj temën
Qyshdo qe jem, si na kërrkush se bon
A-a e din qe jam i shtrejt zemer
A-a e din qe me neve bon emën
A-a e din qe une t’boj temën
Qyshdo qe jem, si na kërrkush se bon

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store