Titulli GEASY x INVA MULA x MC KRESHA - Jem njo
Ndëgjuar 1,677
Shkarkuar 183
Pëlqyer 1
Publikuar 25/04/2023

Texti i këngës
Ghetto Geasy

Dashnia per kete pun ka nis shume heret.
96 Prishtine gjithcka erret erret.
E kom nis me Dosta n‘rruge prej Zeros.
Jom bo Ma i Madhi n‘ Ven qysh para Euros.
Tu flejt naten gocat t‘bukra plot lek qanta.
Po m‘ vet ku i morra, po mi run n‘Zvicer banka.
Heiterat kan kohe perzihen n‘pune Mbretit.
Une Paradero, me nje puro perball detit.
Papakat merren me mu pa ja dit hallin vetit.
Qe 23 vjet hala tu majt per r* t‘Getit.
Tu u rrit ma shume, tu dit, tu hap rruge per t‘rite.
Tu pritu me ja gerdit, kto zhulsa kto jon ngjite.
Niveli jon dallon si Nata me Dite.
I lo me reflektu nese vec kane mu rrite

Jem Njoo, Jem Njooo, Jem Njooo
Jem Njooo Jem Njooo
Jem Njooo,Jem Njooo,Jem Njooo
Si naaa, Nuk Kaaa

Mc Kresha

Drejt pi mahalles sonte nat e madhe
Full e kena Sallen, Hajde hajna hallven
tu bo pare tulifare, po du me lu fore
Nji Kongtare afer vetes,zoni si shko fare
Mos me kon puna dollarve, s'em kishe pa fare
Isha kon me (?) tu t'hi per dritare
sboj per pun zyrtare, i vizatum ntakim prej 9ve
Idoll Tony Montanen, punoj tbardhen si p*** nane
Syt ne t'ardhmen, te kryj t'armen
ta kryj t'pamen, masken ngjit
mi sheh syt n'mramje
ska beef per pare,tash hajna sarme
se njoh Karmen, vec nji femer n'emer Carmen
Spec me gjiz,tu bo lek n'kriz
si Crack perfins, tu honger "Mac n Cheese"
na ki, n'det Turqis
Gettin' Keys
Alicia Keys
Policia,"Freeze"

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store