Titulli Mc Kresha x Lyrical Son - Thug Livin
Ndëgjuar 1,534
Shkarkuar 131
Pëlqyer 6
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës
[Verse 1: Mc Kresha]
Ajo i mbledhi plaçkat e saja
E qantat , bikinit , iku s’tha shihmi
M'la n'shtrat gjys t'dekt si peshk filet sashimi
Ndryshimi shihët natën , that osht pjata e ushqimit
Tash jena nda si dhomt e Xenit , ye Kalaja e Ulqinit
Sherri i saj po pi xanny , kom rrshit saja dhe skijimi
Veq takimi bartë kujtime , veshun Sergio Taschini
Tash ka ma pak hargjime , mallkime
E kujt osht kjo kime n'kmish dymive
Kujt i shkruve kon' e qive pash kryt e fmive
Superlative , fol llafe supernaive
Konto aktive , shumë zero pi poezive
Kosto palidhje , veq për inati t'kojshive
M'gjuve te shtati prej shtrati afër ni dive
Ulun tе divani , ndarja definitive
Kqyri kah’ tavani , tu pi rabi sative
S'jom naj far divajni , profi hajn’ i dashnivе
Kurvat t'Instagramit , trofe dekorative
[Chorus 2x: MC Kresha]
Thug livin’ thug livin’
Moti e kom rrok millin
Ti paloje pidhin
Derdh lot krokodilli
Rockafella , rolli feelin
Llafe t’fella , s’po mi feelin
Full hajtera , skena
Knena po ma vjedhin stilin

[Verse 2: Lyrical Son]
Ajo i mblodhi plaçkat e saja
Edhe dul për dere me vaj
At’ ditë shiu mu në maj
Foto i fshiu un me forebidden
Si vllëzrit Mziu vuj e qaj
Me plot vetëdije e di kom faj
Se kur t’kom vy jom kan i pit
E s’kqyrsha n’sy se jam kan high
Ditën perlamje e zhurma
Natën party n’club me kurva
N’mëngjes ankesat e njejta
Deri 1 kyqe e blujsha
U shurdhojsha nuk nisha
Dëgjuset n’vesh tu pi pisha
Tutna kur jam straight po prishna
Po huqi po m’del jasht bisha
Qe s’po du me vujt për ty
Still money over b*tches
Salami over picës
Harami dojn shumica
Jetën e kom film
Vodk e blica , both e cica
Bota jote o n’lëvizje
Tu shëtit me paterica
Panoramë veq si panoramë
Foton tem munesh me pa n’wall
N’tona antë unë jom n’tona antë
Tu e thy prej qe jena nda
You might also like
Shottas n’BMW
Mc Kresha & Lyrical Son
Jerëm
Mc Kresha & Lyrical Son
Sübe
Mc Kresha & Lyrical Son
[Chorus 2x: MC Kresha]
Thug livin’ thug livin’
Moti e kom rrok millin
Ti paloje pidhin
Derdh lot krokodilli
Rockafella , rolli feelin
Llafe t’fella , s’po mi feelin
Full hajtera , skena
Knena po ma vjedhin stilin

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store