Titulli Mc Kresha x Lyrical Son x Lumi B - Hustle per Burek
Ndëgjuar 1,457
Shkarkuar 154
Pëlqyer 2
Publikuar 28/01/2023

Texti i këngës
[Intro: MC Kresha]
Jom qu n6 tsabahit me bo buk
Jom nrrug se qdo njani osht unt
Imma keep hustlin se sdi ka me shku
Mos me dit hasmit a duhna mu ru

[Verse 1: MC Kresha]
Haveri jem ka kry kok
Deri sa e kan kthy n'tok
N'port tu prit peshqt , si fok
Spotti njerzt tu shit drog
Lsho njerzt si kilos, kolegj incognito
Njoh koleg qe jon kthy nbroke
Njo u dek, njo u hi n'burg
Nja u tret n'gurbet n'jet
As t'shpis t'vet si ka njoft
[?] dhipi i vet dekt overdose
Lekt mi kurva overhoes
Lemni t'lutna on my zone
Jungle puma amazon
Gjujtsa pluma corason
Zot t'lutna runa sa su bo von
Tu punu me tulla si murator
Street smart po thojn orator
Ti don beef babes , han tarator
Senet qe smuna po duhna mi than
Puna qe kruhna me njerzi qe s'bon
Bisha fauna gjithqka qe m'rrethon
Fuck these motherfuckers
[Chorus: MC Kresha]
Jom qu n6 tsabahit me bo buk
Jom n'rrug se qdo njani osht unt
Imma keep hustlin se sdi ka me shku
Mos me dit hasmit a duhna mu ru

[Verse 2: LUMI B]
Shum i trash me ju ik dajve
Krejt shok thuj sen s'pave
Shum kuaj n'kerr sun ngajme
Burgun maje se s'ki qare
Njerzt fake nuk pi fake
Lumi B osht si mu rrit bahqe
Sick sick sick jo tri 6qe
I vertet si poligrafja
Busta Rhymes, I break your neck
Ta thej qafen handicap
Ndaq kaj ndaq kesh
Ndaq ngaj ndaq ec
Bom mir edhe del keq
Pi kerkujna s'ki qa pret
N'ket bot je veq vet
Vothi n'vesh , hastret
Jet e shtir e jetoj leht
Dashnin sun e blen me lek
Kur ma shum bon e ma pak flet
Kufini osht dej te ret
Ma shum qut e ma pak flejt
Prap unt edhe pse i kom krejt
Bota sillet si rulet , n'varet cili numer t'bjen
You might also like
Lule e Dashnisë
Butrint Imeri
Flowers
Miley Cyrus
Bizarrap & Shakira - Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53 (English Translation)
Genius English Translations
[Chorus: MC Kresha]
Jom qu n6 tsabahit me bo buk
Jom nrrug se qdo njani osht unt
Imma keep hustlin se sdi ka me shku
Mos me dit hasmit a duhna mu ru

[Verse 3: Lyrical Son]
Sa here menja hin fell n'menime
Vjen insiprimi , imagjinata o sublime
Bardh e zi e kom memorjen po e ngjyrosi me kujtime
Real shit pa pretendime nxerrni lapsa merr shenime
Daydreamin jom me shok qe na kan met
Stay schemin hala andrren tu e njek
Cakun drejtimin me bo lek e kena gjet
Kresha Festimi yeah Specat jon perjet
Motherfucker thujem puna e mar
Mos mthuj mirmengjes
Hustlin everyday me mish e shpirt per sukses
Kjo bot e kot nuk ka ma mes
T'mirat t'kqijat me ni thes
Depresiv jon shumica sot
Interes

[Chorus: MC Kresha]
Jom qu n6 tsabahit me bo buk
Jom nrrug se qdo njani osht unt
Imma keep hustlin se sdi ka me shku
Mos me dit hasmit a duhna mu ru

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store