Titulli Mc Kresha x Lyrical Son - Shottas nBMW
Ndëgjuar 1,570
Shkarkuar 182
Pëlqyer 5
Publikuar 31/01/2023

Texti i këngës
Ah, coni gotat per specat
Nota t'zeza
Kom dosta n'Benza

Party after party dhjetsha
Brez i ri, tregu i zi
Hekuri zi, breg i zi
Nese ke xhelozi
Luje lozen G
Thuj jam Bajloz i zi
Mitrolozi
Sidoqofte polici
Edhe shoket skane me t'njof pa autopsi
S'don Yoga, ajo don droga
Dajt kur e nxojn se bon Yoga
ChorusLyrical Son

I kom njo dy-tre shottas n'BMW
Top shottas, top top shottas
Dy-tre shottas n'BMW
Verse 2Lyrical Son

Muj me shkre
Po tboj be
Tu pi ganja perdite
Mu sum han raki hiq
Tripa te muzikes, thoben ja preka
Big booty gal, deri n'mengjes
ChorusLyrical Son

I kom njo dy-tre shottas n'BMW
Top shottas, top top shottas
Dy-tre shottas n'BMW

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store