Titulli Mc Kresha x Lyrical Son - Jerem
Ndëgjuar 2,068
Shkarkuar 243
Pëlqyer 10
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës
Lyrical Son

Ves n mengjes i vesht i ndreqt ne sa ja kem nis
Bojna pare tu flejt
Jena qu jerem, jena qu jerem
Ktheni shishet, gotat, shotat i keni prej shpis
Bojna pare nuk flejm
Jena qu jerem, jena qu jerem

Lyrical Son

Ajo po m thot qe tipi saj o monoton
Nuk din me majt sdin me dasht 1 femen
Atij i pelqen muzika reggeton
Thuj papakit i ke t pagum zemen
Ti duhesh me kon e lumtun pse po hum koh
E din sa je e bukur mu ke bo drog
Ftyren e ke cute edhe ke huge at thob
Je ka don me m lu??
My baby better than
She want a piece from a gentleman
Sweet cheese creme de la creme
Per to rri edhe??
Llunatik me kallabllak
Romantik jom parisien

Lyrical Son

Ves n mengjes i vesht i ndreqt ne sa ja kem nis
Bojna pare tu flejt
Jena qu jerem, jena qu jerem
Ktheni shishet, gotat, shotat i keni prej shpis
Bojna pare nuk flejm
Jena qu jerem, jena qu jerem

Mc Kresha

Jom me kusheri luck
Edhe n'kuk ni glock
Blood shook, Tupac
Veshum kuq, cop block
Yeah, Medusa n'club
Knaqi views-at pak
Jena qu, standard
Kena lshu pak barke
Me dy [?] n’shtrat
Ti ki flutra n’bark
Me dy uzi ngat
S'jom veq muzikant
Ball si Luis Itant
T’bardh Kolombian
Stylin trafikant
Wake and Bake dej sa tdeki, puff puff
Jom qu jerem, tu lshu helem, anthrax
Pistoleten e kom pshtjell me qarshaf
Per Dinero do ti vjedhi charf charf
Mozarella, a po doni pak djath?
Ciao Bella, rruza perla kom nqaf
Magjistar, e zhduki dellen, Gandalf
All rice on me, pilaf

Lyrical Son

Ves n mengjes i vesht i ndreqt ne sa ja kem nis
Bojna pare tu flejt
Jena qu jerem, jena qu jerem
Ktheni shishet, gotat, shotat i keni prej shpis
Bojna pare nuk flejm
Jena qu jerem, jena qu jerem.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store