Titulli Mahmut Ferati x Jehona Lumi - POTPURI
Ndëgjuar 1,046
Shkarkuar 106
Pëlqyer 6
Publikuar 20/04/2023

Texti i këngës

Mahmut Ferati x Jehona Lumi - POTPURI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store