Titulli Noizy x Elvana Gjata - My All
Ndëgjuar 2,494
Shkarkuar 588
Pëlqyer 30
Publikuar 28/04/2023

Texti i këngës
[Teksti i "My All"]

[Intro]
Panda

[Refrain: Elvana Gjata, Elvana Gjata & Noizy]
S'ka më
Unë dhe ti s'ka më
Ti tregomë se si të vijë
Kur e din se qysh jom ni
Uh s'ka më
Unë dhe ti s'ka më
Baby sa t'kom dashtë ti e ke dit
Sonte ta kom fal për hirë t'dashnisë
[Chorus: Elvana Gjata]
Ani, ani, ani, ani
Ani, ani, ani, ani
Ti s'e ke dit
Bebe ti, ti s'e ke dit, uh-uh

[Bridge: Elvana Gjata, Noizy, Elvana Gjata & Noizy]
Kam luftu për ty (Uh-uh)
Po ti kurrë nuk ke dashtë (Po ti kurrë nuk ke dashtë)
Oh, kam luftu për ty
Po ti kurrë nuk ke dashtë
I give you my love
I give you my love
Oh, I give you my love
I give you my love

[Refrain: Elvana Gjata]
S'ka më
Unë dhe ti s'ka më, uh
Unë të lashë të lirë
Se kërkove t'jap hapësirë
Uh, baby ti s'ka më
Uh, s'ka më, uh
Duket si e vështirë
Por beso se jam më mirë
You might also like
Daylight
David Kushner
Eminem - Mockingbird (Deutsche Übersetzung)
Genius Deutsche Übersetzungen
Fresh Like Mint
Noizy
[Chorus: Elvana Gjata]
Ani, ani, ani, ani
Ani, ani, ani, ani
Ti s'e ke dit
Bebe ti, ti s'e ke dit
Ani, ani, ani, ani
Ani, ani, ani, ani
Ti s'e ke dit (Aight, listen)
Bеbe ti, ti s'e ke dit (Ey)

[Verse 1: Noizy, Elvana Gjata & Noizy]
Këto janë fjalët е saj, jo fjalët e mia
M'tha "I gave you my all, my love"
Fal nga dashuria
Por jeta ime më e komplikume nga që e dija
Se shumë njerëz çellun si pjesë e udhes ku unë po i bija
Ndoshta janë shumë gjana që nuk kam kuptu
Por njo është e sigurtë që t'kam dashuru
Plot sene keqkuptohen kur folin për mu (Aha)
Po ti e dije këtë punë, ça kom fat me besu?
Tash jetojmë në kujtime, momente shumë intime
Ty t'kom dashtë shumë, më shumë se veten time
Gjithë kjo punë e lodhshme është një garë për të verbër
Dhe asnjo nuk vlenë më shumë se sa koha me njëri-tjetrin
Kërkoj falje
Uh, kërkoj falje
Uh yeah yeah yeah (Noizy)
Kërkoj falje
Mh mh, kërkoj falje
Mh, kërkoj falje
Mh, yeah yeah yeah
[Chorus: Elvana Gjata, Elvana Gjata & Noizy]
S'ka më
Unë dhe ti s'ka më
Uh, unë të lashë të lirë se kërkove t'jap hapësirë
Uh, baby ti s'ka më
Uh, s'ka më
Uh, duket si e vështirë por beso se jam më mirë
Ani-ani-ani-ani-ani-ani-ani-ani
Ti s'e ke dit
Bebe ti, ti s'e ke dit
Ani-ani-ani-ani-ani-ani-ani-ani
Ti s'e ke dit
Bebe ti, ti s'e ke dit
Kam luftu për ty
Po ti kurrë nuk ke dashtë
Oh, kam luftu për ty
Po ti kurrë nuk ke dashtë
I give you my love
I give you my love
Oh, I give you my love
I give you my love

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store