Titulli Noizy ft Yll Limani - Yalla
Ndëgjuar 3,506
Shkarkuar 668
Pëlqyer 17
Publikuar 25/04/2023

Texti i këngës
[Teksti i "Yalla" ft. Yll Limani]

[Intro: Noizy]
Se asnjo s'e du ma shumë, valla
Heheh, uh valla
Jo asnjo s'e du ma shumë, yalla

[Chorus: Noizy & Yll Limani]
Se asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla
E asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla
Yalla ah, uh uh
Yalla, yalla, eh
Yalla-ah, uh-uh
Yalla, yalla, eh

[Verse 1: Noizy]
Ajo e din që nuk munem pa to
Mos përfito nga kjo
Je shumë e mirë por më dukesh shumë ftohtë
A mos t'ka fol kush keq për mu?
Ey, ajo po don, ajo po kcen
Ajo ka njerëz, mendjen se ka ça pi them
Phony-phony, I swear wallah
Kërkon nuk e du ma shumë se ti, yalla
Dukesh shumë t'rralla sikur në përralla
Sikur shtatë xhuxhat, ti je Borëbardha
Ti je ma e mira, ose ma e rralla
Ma e bukura, I swear mama
You might also like
Fresh Like Mint
Noizy
Kontroll
Noizy
16 Bars
Noizy
[Pre-Chorus: Noizy]
A më don, sa do pak
Për ty kam harru dhe veten
A më dëgjon, sa do pak
A m'beson kur të them

[Chorus: Noizy & Yll Limani]
Se asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'е du ma shumë, valla
E asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla
Yalla ah, uh uh
Yalla, yalla, eh
Yalla-ah, uh-uh
Yalla, yalla, еh

[Verse 2: Yll Limani]
Oh, a e din cfarë ëndrra t'kqija shoh kur ti sëm fol?
Sëm merr gjumi du me ardh te ti po kjo nuk ndodh
Se ti ki qef me m'torturu
Ka pak ki qef ti me m'pa tu vujt
Ka pak si shumë moj ti je lazdru
Po ça me bo që t'du-du-du
Asnjo s'kom dasht si ty
Asnjo kështu zemrën s'ma ka thy
Asnjo s'kam mendu që bi
Për asnjonën sikur ty
[Pre-Chorus: Yll Limani]
A më don, sa do pak
Për ty kam harru dhe veten
A më dëgjon, sa do pak
A m'beson kur të them
Se asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla
Se asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla

[Chorus: Noizy & Yll Limani]
Se asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla
E asnjo s'e du ma shumë, yalla
E asnjo s'e du ma shumë, valla
Yalla ah, uh uh
Yalla, yalla, eh
Yalla-ah, uh-uh
Yalla, yalla, eh

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store