Titulli Yll Limani - Ulu
Ndëgjuar 2,087
Shkarkuar 269
Pëlqyer 8
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës
Ulu, ngat meje
Thujëm qe o endërr e keqe
Thujëm qe s’je tu m’lon e s’je tu shku
Ulu, mos m’dëno me heshtje
Ulu, a nuk u bona krejt qka deshte
A nuk ndryshova për ty
Ç’ka met n’kët jet nëse ti po shkon
Ç’ka met n’kët jet nëse ty nuk t’kom
M’duhësh ma shumë sesa që menon
M’duhësh ti…
Ç’ka met n’kët jet nëse ti po shkon
Un s’du me kon gjallë nëse ti m’harron
Se nëse shkon ma mirë me m’vra
Se zemra ka me kajt…
If you leave my heart’s gon’ cry like
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, ulu ngat meje
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, ulu ngat meje

O a e din
Qe je dashnia ma e madhe n’jetë
O a e din
Qe nuk po du me t’hup për kurgjo hiq
Çka t’kan thon, it wasn’t true
Ti e din, ti m’njeh mu
Pse nuk po don me besu
Pse po zgjedh mos me m’besu
Çka met n’kët jet nëse ti po shkon
Çka met n’kët jet nëse ty nuk t’kom
M’duhësh ma shumë sesa qe menon
M’duhësh ti…
çka met n’kët jet nëse ti po shkon
Un s’du me kon gjallë nëse ti m’harron
Se nëse shkon ma mirë me m’vra
Se zemra ka me kajt…

If you leave my heart’s gon’ cry like
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, ulu ngat meje
Ulu, ulu, ulu my baby come
Ulu, ulu, ulu, my baby come
Ulu, ulu, ulu, ulu ngat meje

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store