Titulli Yll Limani - Lshoja zanin
Ndëgjuar 4,358
Shkarkuar 710
Pëlqyer 31
Publikuar 03/01/2023

Texti i këngës

Yll Limani - Lshoja zanin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store