Titulli Yll Limani - Qaj
Ndëgjuar 217
Shkarkuar 36
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Yll Limani - Qaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store