Titulli Ylli Limani x Kidda x DJ Dagz x DJ PM - Besom Je Numer 1 -Vitae Edit
Ndëgjuar 1,376
Shkarkuar 120
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli Limani x Kidda x DJ Dagz x DJ PM - Besom Je Numer 1 -Vitae Edit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store