Titulli Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Taksim Tallava
Ndëgjuar 542
Shkarkuar 58
Pëlqyer 4
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Taksim Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store