Titulli Edona Hasnaj x Artan Jusufi x Luljeta Shala - Taksim tallava
Ndëgjuar 1,576
Shkarkuar 115
Pëlqyer 4
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Edona Hasnaj x Artan Jusufi x Luljeta Shala - Taksim tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store