Titulli Artan Jusufi - Mos kofsh e askujt
Ndëgjuar 1,715
Shkarkuar 308
Pëlqyer 16
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi - Mos kofsh e askujt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store