Titulli Artan Jusufi ft Arbnora Kleqka - Hajmali
Ndëgjuar 239
Shkarkuar 41
Pëlqyer 0
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Artan Jusufi ft Arbnora Kleqka - Hajmali - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store