Titulli Artan Jusufi x Aziz Murati x Luljeta Shala x Edona Hasanaj - Zemer
Ndëgjuar 247
Shkarkuar 30
Pëlqyer 0
Publikuar 08/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi x Aziz Murati x Luljeta Shala x Edona Hasanaj - Zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store