Titulli Eugena Aliu x Fikret Dauti x Ronita Zeneli x Rina Fermini - Vet me the te dua Luaj zemer
Ndëgjuar 986
Shkarkuar 37
Pëlqyer 1
Publikuar 17/03/2023

Texti i këngës

Eugena Aliu x Fikret Dauti x Ronita Zeneli x Rina Fermini - Vet me the te dua Luaj zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store