Titulli Rina - Fullerante
Ndëgjuar 1,309
Shkarkuar 99
Pëlqyer 29
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës
Pritëm, pritëm veç edhe pak pritëm
Pritum ti mu
Pritëm, pritëm veç edhe pak pritëm
Pritum ti mu
Aaa ai nuk ka me ma fal, o ka don me ik se pi dokna fullerante zemer ti e din që jom femer elegante
Aaa ai nuk ka me ma fal, o ka don me ik se pi dokna fullerante zemer ti e din që jom femer elegante

2x
Aaa me ty po pi
Aaa ni spllif e vij
Aaa te ti nuk vi
Aaa sdu me ni
2x

Falem, zemer ti falem lulet që mi ke jep shumë
shpejt ju kanë ra petalet
Uuu zemer ti falem
Mmm zemer ti falem

Nalem prekëm thujëm t’du, zemrën tone ama mu, paske ma shume chat je kon tu aktru shumë skena e shumë filma s’jena mo tu lujt.
Nuk kom kohë për ty ti e din shumë mirë honey, koha jem o pare jom qaty veq ku ka money
nashta t’kom lëndu zemrën s’kom dasht me ta thy, njejt njisoj si ti i kom une edhe dy
Teshat e shtrenjta e kerrin e shpejt
Doken veç blica kur na jena knej
Christian Dior e gucci i ka bright
E gucci i ka bright

Pritëm, pritëm veç edhe pak pritëm
Pritum ti mu
Pritëm, pritëm veç edhe pak pritëm
Pritum ti mu
Aaa ai nuk ka me ma fal, o ka don me ik se pi dokna fullerante zemer ti e din që jom femer elegante
Aaa ai nuk ka me ma fal, o ka don me ik se pi dokna fullerante zemer ti e din që jom femer elegante

2x
Aaa me ty po pi
Aaa ni spllif e vij
Aaa te ti nuk vi
Aaa sdu me ni
2x

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store