Titulli Eugena Aliu x Fikret Dauti x Ronita Zeneli x Rina Fermini - Mavi mavi Cajin kur ta pishe
Ndëgjuar 958
Shkarkuar 37
Pëlqyer 2
Publikuar 17/03/2023

Texti i këngës

Eugena Aliu x Fikret Dauti x Ronita Zeneli x Rina Fermini - Mavi mavi Cajin kur ta pishe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store