Titulli Endrita Aliu - Moter e vella
Ndëgjuar 354
Shkarkuar 49
Pëlqyer 1
Publikuar 08/04/2023

Texti i këngës

Endrita Aliu - Moter e vella - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store