Titulli Flandra Aliu - Me thirr
Ndëgjuar 873
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 22/03/2023

Texti i këngës

Flandra Aliu - Me thirr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store