Titulli Fikret Dauti x Eugena Aliu - Gajde O pampur tu kputshin telat
Ndëgjuar 644
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti x Eugena Aliu - Gajde O pampur tu kputshin telat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store