Titulli Labinot Rexha x Valbona Spahiu x Dafina Dauti - Oj dashnia vjeter
Ndëgjuar 1,303
Shkarkuar 66
Pëlqyer 3
Publikuar 19/04/2023

Texti i këngës

Labinot Rexha x Valbona Spahiu x Dafina Dauti - Oj dashnia vjeter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store