Titulli Hekurani ft Gazi ft Rida - Oj dashnia jem
Ndëgjuar 799
Shkarkuar 47
Pëlqyer 1
Publikuar 27/04/2023

Texti i këngës

Hekurani ft Gazi ft Rida - Oj dashnia jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store