Titulli Hekurani x Zyber Avidu - Zemra copa copa
Ndëgjuar 1,097
Shkarkuar 73
Pëlqyer 9
Publikuar 23/01/2023

Texti i këngës

Hekurani x Zyber Avidu - Zemra copa copa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store