Titulli Adi Bajraliu - Zemra e lyp Zemren
Ndëgjuar 782
Shkarkuar 25
Pëlqyer 4
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Adi Bajraliu - Zemra e lyp Zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store