Titulli Kushtrim Kosumi - Zemra
Ndëgjuar 906
Shkarkuar 51
Pëlqyer 2
Publikuar 14/04/2023

Texti i këngës

Kushtrim Kosumi - Zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store