Titulli Lyric Master x Kusha Kushtrim Kelani - Sot po qaj Remix
Ndëgjuar 1,217
Shkarkuar 110
Pëlqyer 4
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Lyric Master x Kusha Kushtrim Kelani - Sot po qaj Remix - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store