Titulli Ymerli Krasniqi - Remix Rihana Rude Boy
Ndëgjuar 1,008
Shkarkuar 27
Pëlqyer 1
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Ymerli Krasniqi - Remix Rihana Rude Boy - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store