Titulli Haki Godanci x Resmije Krasniqi x Rifat Berisha - Kolazh
Ndëgjuar 1,475
Shkarkuar 62
Pëlqyer 3
Publikuar 01/05/2023

Texti i këngës

Haki Godanci x Resmije Krasniqi x Rifat Berisha - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store