Titulli Merita Latifi x Lule Bajra x Ezo Menic - Kolazh
Ndëgjuar 1,071
Shkarkuar 40
Pëlqyer 3
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

Merita Latifi x Lule Bajra x Ezo Menic - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store