Titulli Lule Bajra - Dasma
Ndëgjuar 834
Shkarkuar 38
Pëlqyer 5
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Lule Bajra - Dasma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store